Yahyakaptan halı yıkama

11 Tem 2018

YahyaKaptan Halı Yıkama 0262 331 01 88

YahyaKaptan Halı Yıkama

Yahyakaptan halı yıkama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz telefonla ya da internet adresimiz üzerinden firmamıza ulaştıktan sonra verdikleri adrese servis aracımızla gidiyor ve kirli halıları teslim alıyoruz. Bu aşamada halılarınızı diğer müşterilerinkinden ayıracak olan numarayı ve teslim tarihini belirten fişi hazırladıktan sonra halı yıkama süreci başlamış oluyor. Fabrikaya Gitsin Temizlenip Dönsün Yahya kaptan halı yıkama için fabrikamıza ulaşan halılar ekibimiz tarafından cinsine, leke ve kirlilik durumuna göre analiz edildikten sonra ilk olarak tüy, toz gibi maddeleri uzaklaştırmak üzere süpürülüyor. Leke için gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra halıya uygun deterjanla makinede yıkama gerçekleştiriliyor. Suyu alınan ve özel alanda kurutulan halılar paketlenerek temiz bir şekilde ve belirlenen tarihte adresinize ulaştırılıyor.
Yahyakaptan halı yıkama
Yahyakaptan halı yıkama

Halı Yıkama Fiyatları

Yahyakaptan’da ikamet eden vatandaşlarımıza halı yıkama hizmeti sunan firmamızda her türlü halının temizliği yapılıyor. Yalnızca makine halılarını değil, el dokuma ve shaggy halıları da özenle ve dikkatle yıkıyoruz. Buna bağlı olarak da Yahyakaptan halı yıkama fiyatları değişiklik gösteriyor. Fiyatlarla Birlikte Uygulama Da Farklı Yahya kaptan halı yıkama fiyatları halı cinsine bağlı olarak değişmekle kalmıyor aynı zamanda halının cinsi ve kirlilik durumu yapılacak uygulamaları da değiştiriyor. Buna göre makine halıları ile shaggy halıları ya da el dokuması olanları aynı tekniklerle yıkamıyoruz. Lekeli ya da yoğun kirli olan halılar üzerinde ana yıkama öncesi lekeyi çıkaracak ve kiri yumuşatacak işlemler yapıyoruz. Fabrika Ekonomik Halı Yıkama Teknolojik gelişmelerin halı yıkama uygulamalarında da kullanılması ile insan emeğini büyük ölçüde azaltan, süreyi kısaltan ve yıkama işlemini daha ekonomik hale getiren bir sistem oluşturmak mümkün olmuştur. Yahyakaptan ucuz halı yıkama hizmeti için fabrika ortamında etkin halı yıkama faaliyeti gerçekleştiren firmamızdan destek alabilirsiniz. Ucuz ve Kaliteli Yıkama Yahya kaptan ucuz halı yıkama denilince alacağınız hizmetin kalitesi ile ilgili soru işaretleri oluşabiliyor. Fabrikamızda her aşamada modern makinelerden yararlanılıyor ve profesyonel bir ekiple hizmet veriliyor. Yıkama öncesi halılarınız sınıflandırılıp incelenerek halıya özel uygulamalar değerlendiriliyor. Bu sayede ekonomik fiyatlardan ulaştığınız halı yıkama hizmeti aynı zamanda üstün bir kalite ile gerçekleştirilebiliyor.

Halı Yıkamada Fabrikası

Yahyakaptan halı yıkama fabrikası olarak faaliyet gösteren firmamız, Yahyakaptan halkına halı yıkama profesyonel hizmet ve kalite sunuyor. Adresten alınan, barkod verilerek karışması önlenen halılar hijyenik bir ortamda temiz hale geldikten sonra itinayla ambalajlanarak adresine geri götürülüyor. Yıkama ve Kurutma Ortamı Önemli Yahya kaptan halı yıkama fabrikası olarak halı yıkamanın her aşamasının titizlikle yürütülmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle hem yıkama öncesi halıların tozunu almak için makineler kullanıyoruz hem de yıkama ve kurutma işlemi sırasında hijyenik bir ortam hazırlayarak halılarınızı koruma altına alıyoruz. İnsan emeğini mümkün olduğunca azaltan makineler sayesinde halılarınız daha kısa sürede temizleniyor ve ortamdan kaynaklanabilecek kirlere karşı korunuyor.

Halı Koltuk Yıkama

Kedi ve köpekleri çok seviyor ve bir ya da birkaç tanesini sahiplenerek evinizde besliyor olabilirsiniz. Müthiş bir dostluk öyküsü yazabileceğiniz bu sevimli dostlar aynı zamanda size büyük bir sorumluluk yüklüyor. Evi kedi ve köpekle paylaşmaya karar verdiğinizde halı ve koltukların normalden daha hızlı kirlenebileceğini aklınızda tutmanızda yarar var. Yahyakaptan halı koltuk yıkama hizmetimiz hayvan sever müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyor. Hayvan Kaynaklı Leke ve Koku Evcil hayvan beslenen evlerde koltuk ve halılarda hayvan kaynaklı leke ve kötü koku olabiliyor. Yahyakaptan halı koltuk yıkama uygulamalarımız sayesinde bu lekeleri çıkarıyor ve sizi ve misafirlerinizi rahatsız eden kötü kokuyu yok ediyoruz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir